Działo się w Gnieźnie… czyli spotkanie zblogowanych kobiet.

Zaczęło się dość niewinnie. Z tyłu głowy Igi powoli kiełkował pomysł pt. „a gdyby tak spotkać się w gronie blogerek…”. Dobra, możemy spróbować. Przygotowania zajmowały nam bezsprzecznie 24/7, w końcu nawet „mini” event wymaga wielu przygotowań. 

Niemniej jednak należy skupić się na idei powstawania tego rodzaju spotkań. Kiedy mamy do czynienia z komunikacją interpersonalną, doświadczamy nowych wrażeń, poznajemy nowe osoby oraz rozwijamy swoje horyzonty myślowe. Pisząc bardziej ludzkim językiem: kształtujemy swoją osobowość.

Serdecznie dziękujemy Restauracji La Dolce Vita 😊


Spotkanie odbyło się 3 czerwca w Restauracji La Dolce Vita (ul Artyleryjska 1, Gniezno) zrzeszając 10 blogerek. Niestety nie dotarły dwie uczestniczki, niemniej jednak nasza szczęśliwa ósemka i tak nie mogła się nagadać. W końcu kobiece sprawy tj. kosmetyki, makijaże, moda, suplementy diety itd. są czymś, co większość z nas dobrze zna. Subiektywnie mogę stwierdzić, iż są to tematy tak uniwersalne dla kobiet, jak rozmowa o pogodzie z każdym nieznajomym spotkanym na naszej drodze. Co więcej, kiedy spotykają się osoby, które takie wątki ubóstwiają… cóż kilka godzin to zdecydowanie za mało 😃


Szczególnie chapeau bas należy się dziewczynom za przybycie! Gniezno jest miejscowością, która wypada mniej więcej w połowie drogi od domów każdej z nas. Jeżeli jesteście ciekawi, któż wchodził w skład spotkania zajrzyjcie koniecznie:

Kasia (Stylowa Misja)
Magda (Zeberka Blog)
Monika (Monaries)

Zatem te pozytywne ww. osóbki postanowiły podzielić się ze sobą swoimi doświadczeniami. W końcu prowadzenie bloga, fanpage i instagramu nie jest takim łatwym orzechem do zgryzienia. Im dłużej mieszka się w świecie social media, tym więcej czasu i zaangażowania trzeba mu poświęcić. Co za tym idzie warto spotkać się, zintegrować oraz często posłuchać bardziej doświadczonych o ważnych elementach blogowania. Człowiek przyswaja bardzo dużo informacji podczas kameralnych spotkań, mogąc podzielić się z drugą osobą swoją historią. 


BioMed-Pharma dziękujemy 💖

Patronat nad spotkaniem objęli:


Sponsorzy spotkania:Kosmetykomania.pl⇨ KILK

BioMed-Pharma ⇨ KILK

Biokurier ⇨ KLIK

Vichy⇨ KLIK
La Roche-Posey ⇨ KLIK
Bell ⇨ KLIK

Świt Pharma ⇨ KLIK
Krówki polskie ⇨ KLIK
e-gniezno ⇨ KLIK
India Cosmetics ⇨ KLIK
Lash&Brow Academy   ⇨ KLIK
Body Boom ⇨ KLIK

Sól Bocheńska ⇨ KILK
APIS ⇨ KLIK
Akademia Paznokcia ⇨ KLIKKobietaWieLepiej.pl ⇨ KLIK
Health and Beauty Media Sp. z o.o. ⇨ KLIK
moje-gniezno.pl ⇨ KLIK

Gacjana ⇨ KLIK
Terravita ⇨ KLIK
Idea25 ⇨ KLIK

SMART GIRLS GET MORE ⇨ KLIK
Biolinea ⇨ KLIK
Atramento ⇨ KLIK


Manufaktura Czekolady ⇨ KLIK
Semilac ⇨ KLIK
Kolorodruk ⇨ KLIK

Tenex ⇨ KLIK
Dermofuture ⇨ KLIK
Każdej firmie postanowiłam przyjrzeć się z bliska, zatem już niebawem zobaczycie cóż proponują ww. marki 👍

Komentarze

  1. Oby jak najwięcej takich spotkań :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Super było się spotkać i świetna organizacja kochana ;)

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty

Zmiana za zmianą i kolejne zmiany.

Samo się nic nie zrobi!